info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه در مرداد ماه سال ۱۳۹۸

اجاره ملک در ترکیه

اجاره آپارتمان در ترکیه

باتوجه به جاذبه های خیره کننده توریستی و گردشگری در ترکیه و موقعیت آن بعنوان کشوری کاملا اروپائی ، سالیانه میلیون ها توریسم و گردشگر با قومیت های مختلف به این کشور سفر میکنند که تعداد قابل ملاحظه ای از آنها را ایرانی ها تشکیل میدهند .
مژده پارس ترکان به ایرانیان عزیزی که میخواهند بهمراه خانواده و دوستان به ترکیه سفر میکنند بصورت توریستی و دائم این است که دیگر نگران محل اقامت ترکیه ، هزینه های سنگین هتل ها و خدمات گردشگری نباشند .
از طریق شرکت پارس ترکان میتوانید آپارتمان و هتل آپارتمان های لوکس ومدرن با تمامی امکانات رفاهی ، تمام مبله با اینترنت پرسرعت ( با درنظرگرفتن خواسته ، زندگی و نیازهای هموطنان گرامی ) را در طول سفر واقامت خود در کشور ترکیه داشته باشید واز تورهای مختلف مانند تور شهر (جهت خرید و تفریح) ، تورهای دریایی (شبهای ترک، تور جزائر پرنس و …) استفاده نمائید.
با اقامت در آپارتمان ( اجاره ملک در ترکیه و اجاره آپارتمان در ترکیه ) نسبت به هتل ها، از ۲۵٪ تا ۵۰٪ کاهش هزینه در سفر خود بهره مند شوید و همچنین راحتی و آسایش را همانند خانه خود تجربه نمائید .

توجه : لطفا به چند نکته زیر برای انتخاب آپارتمان اجاره ای در ترکیه و همچنین گروه هایی که آپارتمان را از آن ها اجاره میکنید دقت فرمائید :

۱- مهمترین مورد برای انتخاب آپارتمان ( اجاره آپارتمان در ترکیه ) و سفری راحت و خاطره انگیز این است که امنیت آن آپارتمان تضمین شده باشد و حتما زیر نظر اداره امنیت آن منطقه از ترکیه باشد .

۲- ملاک انتخاب شما فقط قیمت اصلا نباشد ، چون ساختمان های قدیمی ساز ، بدون آسانسور و واحد هایی در طبقات بالا در داخل استانبول یا شهرهای دیگر بسیار زیاد است که امنیتی هم نخواهند داشت .

هیچ ارزانی و قیمت پائینی بی دلیل نخواهد بود .

۳- خیلی از آپارتمان های اجاره ای تجهیزات و وسایل خیلی قدیمی دارند و برای خیلی از هموطنان ما اتفاق افتاده است که در طی اقامت خود در این آپارتمان ها خسارت هایی زیادی متقبل شده اند .

۴- باتوجه به اینکه هزینه های سنگین حمل و نقل در ترکیه بالا میباشد ( بالا بودن هزینه های کرایه در ترکیه ) قبل از سفر خود باتوجه به قصد و هدف سفرتان میتوانید با مشاوران این شرکت تماس گرفته و بهترین منطقه را برای سفر به شما معرفی کنند که دیگر مجبور به پرداخت هزینه های سنگین کرایه نشوید.

لازم به ذکر است انتخاب منطقه ی درست در سفر به کشور ترکیه حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد هزینه های جاری سفر را کاهش میدهد .

۵- خیلی از هموطنان عزیزمان برای آنکه هزینه های ترانسفر را پرداخت نکنند از همان بدو ورودشان دچار سردرگمی میشوند و در بسیاری از موارد با طی نموندن چندین مسیر و پرداخت هزینه های سنگین ( هزینه ای بیشتر از هزینه ی ترانسفر ) بعد از ساعت ها به مقصد خود میرسند .

پس استفاده از ترانسفر برای کسانیکه با خانواده سفر میکنند و تعداد آنها بالا میباشد به نوعی الزام محسوب میشود .

۶- از طریق شرکت پارس ترکان میتوانید از تورهای گردشی و خرید مانند تور شهر (جهت خرید و تفریح) ، تورهای دریایی (شبهای ترک، تور جزائر پرنس، …) با تخفیفات ویژه استفاده نمائید.

۷- در مورد پرداخت هزینه به گروه هایی که ثبت نشده اند و به نوعی شخصیت حقوقی و قانونی ندارند اصلا اعتماد نکنید.

 

نحوه رزرواسیون

 

مشاوره اقامت ترکیه

 

آپارتمان ها برای اجاره

پارس ترکان را حمایت کنید