info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه در مرداد ماه سال ۱۳۹۸

آیا دوست دارید به ۹۰ کشور بزرگ دنیا بدون داشتن ویزا سفر وزندگی کنید ؟؟!!

میتوانید به ۲۸ کشور عضو شینگن براحتی سفر کنید !!!!

اقامت توریستی ترکیه

قوانین اقامت توریستی ترکیه ۲۰۱۹

افرادی که به دنبال اقامت ترکیه و مهاجرت به کشور ترکیه هستند و میخواهند از مزایای زندگی و تحصیل در مدارس و دانشگاه های بین المللی ترکیه بهره ببرند، از راه های مختلفی میتوانند اقدام به اخذ اقامت ترکیه نمایند که ارزان ترین و مطمئن ترین روش اقامت ترکیه با اجاره آپارتمان است. ( اقامت توریستی ترکیه – لازم به ذکر است فقط با اجاره ملک و آپارتمان اقامت ترکیه داده نمیشود و مدارک و روند اداری خاصی خواهد داشت که در صورت بروز مشکل و یا نواقص پرونده امکان ریجکت شدن و رد شدن درخواست اقامت ترکیه نیز وجود دارد و بخاطر همین موضوع به اشخاص نا آگاه و بدون مجوز که بصورت قانونی فعالیت نمیکنند اصلا اعتماد نکنید )

این نوع اقامت ترکیه برای افرادی صادر می شود که قصد دارند بیش از ۹۰ روز در ترکیه اقامت داشته باشند و از مزایای شهروندی این کشور نیز در مدت اقامت بهره ببرند و از آنجایی که این روش معمولا به منظور مقاصد توریستی انجام می شود، لذا به این نوع اقامت ترکیه ، اقامت توریستی ترکیه نیز می گویند.

آیا با اقامت توریستی ترکیه می‌توان کار کرد؟

افراد با دریافت هر نوع اقامتی به جز اقامت کاری ترکیه، قادر به کار در ترکیه نخواهند بود. اما در صورت دریافت اقامت ترکیه ( اقامت توریستی – اقامت ترکیه از طریق اجاره آپارتمان ) می توانید برای دریافت اجازه کار در ترکیه اقدام نمایید.

در واقع لازمه اخذ اجازه کار در ترکیه ، داشتن این نوع اقامت ترکیه است و یا از طریق ثبت شرکت در ترکیه میتواند اجازه کار در ترکیه را نیز اخذ نمائید .

مزایای دریافت اقامت ترکیه از این روش چیست؟

امکان اخذ وقت سفارت سایر کشورها از ترکیه ( بعلت آنکه شما یک مقیم ترک محسوب می شوید )

آسان‌ ترین روش اخذ اقامت کشور ترکیه (از آنجایی که اقامت توریستی ترکیه برای این کشور ارز آوری و درآمدزایی دارد)

ارزان ترین راه دریافت اقامت ترکیه

امکان درخواست اقامت کاری ترکیه با داشتن کارت اقامت

امکان تحصیل در مدارس ایرانی و ترک زبان و ثبت نام در دانشگاه های ترکیه

امکان افتتاح حساب بانکی

برخورداری از بیمه برای خدمات درمان

امکان خرید اتومبیل

مدارک مورد نیاز:

۱- گذرنامه ، عقدنامه ( برای افراد متاهل که بصورت خانوادگی میخواهند اقامت بگیرند )

۲- هشت قطعه عکس ۴*۳

۳- بیمه سلامت در کشور ترکیه :

این نوع بیمه مربوط به استفاده ازخدمات درمانی در کشور ترکیه است ( که هزینه های درمان را فوق العاده کم میکند ) و از ماه ۴ میلادی سال ۲۰۱۷ برای اخذ اقامت بیمه الزامی شده است که براساس سن هزینه ی سالیانه بیمه مشخص میشود که هزینه ی آن بسیار بسیار ناچیز است ( لازم به ذکر است احتیاجی به حضور به اداره ی بیمه و انجام مراحل اداری و …. نیست و همه ی این کارها از سمت شرکت پارس ترکان انجام میشود و هیچ هزینه ای هم نخواهد داشت . ) 

و همچنین شرکت پارس ترکان برای کلیه متقاضیان برای اقامت ترکیه ، بصورت کاملا رایگان آپارتمان برای اجاره ( در هر منطقه و یا شهر کشور ترکیه با شرایط متقاضیان ) پیدا خواهد کرد و نیز افتتاح حساب بانکی شخصی و بصورت ارزی بهمراه اخذ ویزا کارت / مستر کارت / دیبیت کارت را هم انجام خواهد داد .

که کلیه موارد فوق را میتوانید از طریق شرکت پارس ترکان در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه انجام دهید .

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۱۹

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

تضمین کار ما ، سوابق و مشتریان ما میباشد

( اخذ اقامت در ترکیه برای بیش از ۱۰۰ خانواده در یکسال گذشته )

 

مشاوره اقامت ترکیه

 

 

پارس ترکان را حمایت کنید