info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

توافق بزرگ در روابط ترکیه و اتحادیه اروپا

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote
توافق بزرگ در روابط ترکیه و اتحادیه اروپاReviewed by پارس ترکان on Dec 23Rating: 5توافق بزرگ در روابط ترکیه و اتحادیه اروپابراساس توافق ۲۹ نوامبر میان اتحادیه اروپا و ترکیه، رهبران اتحادیه اروپا به پرداخت سه میلیارد یورو برای کمک به بیش از دو میلیون پناهجو که هم‌اکنون در خاک ترکیه هستند، متعهد شدند. اتحادیه اروپا همچنین با گشایش فصل جدیدی موسوم به فصل هفدهم و نیز سفر بدون روادید گردشگران ترکیه‌ای به منطقه شینگن موافقت کرد. در عوض ترکیه متعهد شد تا گام‌هایی را در راستای مقابله با قاچاق انسان بردارد و با اتحادیه اروپا برای بازگرداندن مهاجران اقتصادی همکاری کند.

لغو ویزا

احمد داووداوغلو گفت: پس از نشست اخیر میان ترکیه و اتحادیه اروپا در بروکسل، روابط میان آنکارا و این اتحادیه به سمت یک توافق بزرگ پیش رفته است.

احمد داووداوغلو، نخست وزیر ترکیه در کنفرانس خبری با همتای بلغاری خود در صوفیه گفت: پس از اجلاس اخیر میان ترکیه و اتحادیه اروپا، با انجام توافق بزرگ به روابط با این اتحادیه سرعت بخشیده شده و فصل جدیدی پس از گذشت نزدیک به چهار سال باز شده است.

اتحادیه اروپا روز دوشنبه با به جریان انداختن دوباره مساله عضویت ترکیه در این اتحادیه فصل جدیدی را به عنوان بخشی از توافق بزرگ با ترکیه در قبال کمک آنکارا به اروپا برای حل بحران مهاجرت آغاز کرد.

براساس توافق ۲۹ نوامبر میان اتحادیه اروپا و ترکیه، رهبران اتحادیه اروپا به پرداخت سه میلیارد یورو برای کمک به بیش از دو میلیون پناهجو که هم‌اکنون در خاک ترکیه هستند، متعهد شدند. اتحادیه اروپا همچنین با گشایش فصل جدیدی موسوم به فصل هفدهم و نیز سفر بدون روادید گردشگران ترکیه‌ای به منطقه شینگن موافقت کرد. در عوض ترکیه متعهد شد تا گام‌هایی را در راستای مقابله با قاچاق انسان بردارد و با اتحادیه اروپا برای بازگرداندن مهاجران اقتصادی همکاری کند.

شرایط اخذ اقامت ( اینجا کلیک کنید )
شرایط ثبت شرکت در ترکیه( اینجا کلیک کنید )
اقامت بدون نیاز به ثبت شرکت و یا خرید ملک( اینجا کلیک کنید )
بازگشت

درباره نویسنده

ارسال یک نظر

*

پارس ترکان را حمایت کنید