info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

ثبت برند در ترکیه

ثبت علائم تجاری در ترکیه

ثبت طرح های صنعتی در ترکیه

یکی از تاثیرگذارترین کشورها در تجارت جهانی ، ترکیه است. این کشور با قرار گرفتن در یکی از حساس ترین مناطق جهان، دارای موقعیت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی بوده و گذرگاه جنوب باختر آسیا و اروپا به شمار می آید. 

ثبت برند در ترکیه با استقبال رو به رشدی مواجه شده است. ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده ی متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری به عمل می آورد. 
مضاف بر این ، ثبت برند به مصرف کنندگان نیز امکان انتخاب می دهد، بدین صورت که ثبت برند تضمین می کند مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند .مشتری به محض ملاحظه ی علامت می داند که این محصول متعلق به کارخانه یا تجارتخانه ای است که مورد اعتماد او می باشد و بدین ترتیب،با ثبت برند شرایط مناسبی برای مصرف کنندگان نیز به وجود می آید . 

لازم به ذکر است ترکیه پیشگام ثبت برند تجاری و صنعتی در اروپاست (طرح‌های صنعتی وعلائم تجاری ترکیه (TÜRKPATENT)) وترکیه با ثبت بیش از ۱۰۰ هزار مورد مراجعه در زمینه ثبت برند ، اختراعات، طرح‌های صنعتی و مارک تجاری در جایگاه نخست اروپا قرار دارد .

ثبت برند نشانه پیشرفت سریع ترکیه است. در ده ماه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۱۰۰ هزار برند در ترکیه به ثبت رسیده و تا پایان سال به ۱۲۰ هزار مورد رسیده است . در زمینه مراجعات برای ثبت طراحی نیز در در جایگاه دوم اروپا قرار داریم.

از طریق شرکت پارس ترکان و دپارتمان ثبتی و حقوقی شرکت میتوانید بدون نیاز به داشتن اقامت ترکیه و ثبت شرکت در ترکیه ، ثبت برند در ترکیه ، ثبت مارک تجاری در ترکیه و ثبت طرح های صنعتی در ترکیه ( ثبت طرح صنعتی در ترکیه ) را در کمترین زمان و هزینه به ثبت برسانید و بصورت بین الملی استفاده نمائید و لازم به ذکر است متقاضیانی که اقامت ترکیه و شرکت ثبت شده در کشور ترکیه را دارند نیز میتوانند برند ، مارک تجاری و طرح های صنعتی خودرا به ثبت رسانیده و بصورت بین الملی استفاده نمایند .

✔تضمین کار ما ، سوابق و مشتریان ما میباشد .

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۱۹

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

 

پارس ترکان را حمایت کنید