info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه در مرداد ماه سال ۱۳۹۸

ثبت برند در ترکیه

ثبت علائم تجاری در ترکیه

ثبت طرح های صنعتی در ترکیه

بدون نیاز به داشتن اقامت ترکیه و ثبت شرکت در ترکیه 

یکی از تاثیرگذارترین کشورها در تجارت جهانی ، کشور ترکیه است. ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حساس ترین مناطق جهان، دارای موقعیت جغرافیایی راهبردی و بسیار خوبی بوده و گذرگاه جنوب باختر آسیا و اروپا به شمار می آید. 

ثبت برند در ترکیه با استقبال رو به رشد و بی سابقه ای مواجه شده است. ثبت برند باعث جلوگیری از سواستفاده متقلبان می شود و از عرضه ی کالاهای مشابه توسط اشخاص ثالث تحت علائم تجاری که عین یا به طریق گمراه کننده ای مشابه علامت تجاری دیگری هستند جلوگیری به عمل می آورد. 
علاوه بر این موضوع ، ثبت برند به مصرف کنندگان و خریداران نیز امکان انتخاب می دهد، به اینصورت که ثبت برند تضمین این است که مشتریان می توانند محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند . مشتری به محض ملاحظه علامت می داند که این محصول متعلق به کارخانه یا تجارتخانه ای است که مورد اعتماد او میباشد و بدین ترتیب ، با ثبت برند شرایط مناسبی برای مصرف کنندگان نیز فراهم خواهد آمد . 

لازم به ذکر است ترکیه پیشگام ثبت برند تجاری و صنعتی در اروپاست (طرح‌های صنعتی وعلائم تجاری ترکیه (TÜRKPATENT)) وترکیه با ثبت بیش از ۱۰۰ هزار مورد مراجعه در زمینه ثبت برند ، اختراعات، طرح‌های صنعتی و مارک تجاری در جایگاه نخست اروپا قرار دارد .

ثبت برند نشانه پیشرفت سریع کشور ترکیه است. در ده ماه اول سال ۲۰۱۸ در ترکیه حدود ۱۰۰ هزار برند در ترکیه به ثبت رسیده و تا پایان سال به ۱۲۰ هزار مورد رسیده است . در زمینه مراجعات برای ثبت طراحی ، ترکیه نیز در در جایگاه دوم اروپا قرار داریم.

از طریق شرکت پارس ترکان و دپارتمان ثبتی و حقوقی این شرکت میتوانید :

بدون نیاز به داشتن اقامت ترکیه و ثبت شرکت در ترکیه 

ثبت برند در ترکیه ، ثبت مارک تجاری در ترکیه و ثبت طرح های صنعتی در ترکیه ( ثبت طرح صنعتی در ترکیه ) را در کمترین زمان و هزینه به ثبت برسانید و بصورت بین الملی استفاده نمائید و لازم به ذکر است متقاضیانی که اقامت ترکیه و ثبت شرکت در ترکیه را انجام داده اند نیز میتوانند برند ، مارک تجاری و طرح های صنعتی خودرا به ثبت رسانیده و بصورت بین الملی استفاده نمایند .

✔تضمین کار ما ، سوابق و مشتریان ما میباشد .

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۱۹

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

 

پارس ترکان را حمایت کنید