info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

 

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه – خرید ملک در ترکیه –

در تاریخ بیستم مرداد ماه سال ۱۴۰۱

آیا دوست دارید به 90 کشور بزرگ دنیا بدون داشتن ویزا سفر وزندگی کنید ؟؟!!

میتوانید به ۲۸ کشور عضو شینگن براحتی سفر کنید !!!!

خرید ملک در ترکیه

و اخذ اقامت ترکیه بواسطه آن

با تغییر سیاست خارجی دولت کشور ترکیه در جذب و حمایت از سرمایه و سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف ( مخصوصا ایران ) طی چند سال گذشته،نه تنها امکان انتقال سند ملک "تجاری ـ مسکونی" موسوم به "تاپو" ( مالکیت مستقیم، بدون نیاز به ثبت شرکت در ترکیه – خرید ملک در ترکیه ) به هموطنان ایرانی ( افرادی که تابعیت ایرانی دارند ) میسر گردید، بلکه امتیازات حقوقی و تشویقی نیز برای خریداران خانه در ترکیه را اختصاص میدهند تعیین گردید : از جمله اخذ اقامت ترکیه ، تحصیل در ترکیه ( در مدارس و دانشگاه های ترکیه )، حساب بانکی و  . . . .

اصل "متقابلیت" به معنای برخورداری از حقوق مشابه در خصوص مسائل حقوقی مشابه در کشور ترکیه است.

لیست کشورهایی که دارای اجازهٔ دریافت سند ملک خریداری شده بودند (پیش از حذف اصل متقابلیت) به شرح ذیل میباشد :

کشورهایی از جمله انگلستان، ایرلند، آلمان، هلند، نروژ، سوئد، دانمارک، اتریش، سویس، بل‍ژیک ،آمریکا، اسپانیا، ایتالیا، کانادا، لوکزامبورگ، استرالیا، فرانسه، یونان، پرتغال، لهستان، کرواسی، اسرائیل، فنلاند، استونی، مجارستان و روسیه.

طی مدت زمان اعتبار "اصل متقابلیت" در کشور ترکیه، شهروندان ایرانی مقیم کشورهای قارهٔ اروپا و آمریکا میتوانند در صورت داشتن "تابعیت" با گذرنامهٔ غیر ایرانی خود، اقدام به دریافت سند مالکیت ملک خریداری شده در ترکیه مینمایند .

پروژه های شرکت بین المللی پارس ترکان برای فروش ملک در ترکیه در شهرهای زیبای استانبول – آنتالیا و ازمیر بصورت اقساط دراز مدت و بدون سود و بهره بانکی (طرح ویژه شرکت پارس ترکان برای خرید ملک در ترکیه ):

پروژه مورد نظر در منطقه کوچوک چکمجه میباشد. شبیه سازی شده تنگه بوسفور و پل دوّم تنگه میباشد. دارای امکانات ورزشی و رفاهی همانند زمین تنیس، بسکتبال، والیبال، اسکواش و مینی گلف میباشد. دارای استخر سرپوشیده و سر باز، پارک های بازی بچه ها، فضا برای پیاده روی – دویدن و دوچرخه سواری، والیبال ساحلی، مکان بازی شطرنج، رستوران ها و کافه ها و سایر امکانات رفاهی میباشد.

پروژه مورد نظر آماده بازدید و تحویل فوری میباشد.  

نحوه پرداخت برای این پروژه حداقل ۲۵% پرداخت اولیه و مابقی با اقساط ۴۸ ماهه بدون سود و بهره بانکی
قیمت سوئیت از …………

قیمت آپارتمان یک خوابه از ………… لیر ترکیه

قیمت دو  خوابه از ………….. لیر

قیمت سه  خوابه از ……….. لیر

قیمت چهار خوابه از ……….. لیر

برای اعلام نرخ های پروژه های جدید شرکت پارس ترکان لطفا با دفتر مرکزی این دفتر تماس حاصل فرمائید.

لازم به ذکر است که سند خریداران در رهن بانک میباشد و در پایان اقساط سند شش دانگ به نام خربداران زده میشود و همچنین اقساط را نیز به بانک مربوطه پرداحت خواهید کرد.

و همچنین طبق قانون جدید و به تصویب رسیده در ترکیه در مورد خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه ، با خرید ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار در کشور ترکیه که میتوانید بعد از خرید ، تقاضای دریافت پاسپورت ترکیه و اقامت دائم ترکیه را بدهید و طی ۶ ماه صاحب پاسپورت ترکیه شوید و از مزایا اقامت دائم ترکیه بهرمند شوید و شهروند ترکیه محسوب شوید

متقاضیان میتوانند جهت دریافت خدمات یاد شده ( خرید ملک در ترکیه ، اخذ پاسپورت کشور ترکیه و مشاوره های مربوطه ) با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند .

مسکن خوب زندگی را زیباتر می کند