info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

شرایط اقامت در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه در مرداد ماه سال ۱۳۹۸

آیا دوست دارید به ۹۰ کشور بزرگ دنیا بدون داشتن ویزا سفر وزندگی کنید ؟؟!!

میتوانید به ۲۸ کشور عضو شینگن براحتی سفر کنید !!!!

شرایط اقامت در ترکیه

اقامت در ترکیه و شرایط اقامت در ترکیه امروزه سوالات مکرری در ذهن علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت به کشور ترکیه را به خود جلب کرده که در توضیحات زیر به آن می‌پردازیم.

دریافت پاسپورت و اقامت دائم ترکیه ( از طریق خرید ملک در ترکیه ) متقاضیان و مهاجران پیش از این باید خانه‌هایی به ارزش حداقل یک میلیون دلار می‌خریدند تا بتوانند شهروندی ترکیه را کسب کنند که حالا این رقم به یک چهارم یعنی ۲۵۰ هزار دلار کاهش پیدا کرده است.

شرایط زندگی در ترکیه

  1. اقامت ترکیه بواسطه ازدواج ترکیه
  2. اقامت ترکیه بواسطه ثبت شرکت در ترکیه
  3. اقامت ترکیه بواسطه خرید ملک در ترکیه

شرایط زندگی ترکیه

شرایط اقامت در ترکیه

اقامت کشور ترکیه بواسطه ثبت شرکت در ترکیه :

مطمعن ترین راه برای اخذ پاسپورت ترکیه ، گرفتن اقامت ترکیه بواسطه ثبت شرکت در ترکیه و داشتن شخصیت حقوقی در آن کشور است .

اقامت ترکیه تا ۵ سال به صورت موقت به شما اعطا میگردد و با گذشت ۳ سال از این ۵ سال میتوانید برای گرفن اقامت دائم و پاسپورت کشور ترکیه اقدامات لازم را انجام دهید .

لازم به ذکر است با ثبت شرکت در ترکیه میتوانید فستفود ، رستوران و یا کافی شاپ راه اندازی نمائید که در این مورد نیز شرکت پارس ترکان کلیه کارهای اجرائی ، اخذ مجوز های لازمه و یا اخذ نمایندگی های برندهای ترک و یا اروپائی را نیز برای متقاضیان بصورت کامل و تضمینی انجام خواهد داد و شرایط زندگی در ترکیه را براحتی برای خود تغییر دهید و رونق در کسب و کار و زندگی خود در ترکیه دهید .

اجازه کار در ترکیه :

برای اخذ اجازه ی کار در ترکیه احتیاج است ابتدا شرکتی را به ثبت رسانده وبعد از آن برای گرفتن اجازه کار اقدام و یا بعد از استخدام در شرکتی در کشور ترکیه ( بصورت رسمی استخدام انجام شود ) به اخذ مجوز کار اقدام نمائید که کلیه کارهای مربوطه در زمینه اخذ اجازه کار در ترکیه را شرکت پارس ترکان بصورت کاملا تخصصی انجام خواهد داد .

شرایط اقامت در ترکیه

اقامت ترکیه بواسطه خرید ملک :

دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک در ترکیه :

متقاضیان پیش از این باید خانه‌هایی به ارزش حداقل یک میلیون دلار می‌خریدند تا بتوانند شهروندی ترکیه را کسب کنند که حالا این رقم به یک چهارم یعنی ۲۵۰ هزار دلار کاهش پیدا کرده است. 

اقامت ترکیه، و به عبارتی ساده تر: برخوردار بودن از امتیازی بنام “اقامت”، برای آن دسته از خریداران املاک در ترکیه هنگامی در کانون توجه قرار گرفت که “قانون جدید املاک ترکیه” در ماه ” ۳ ” سال ۲۰۱۴ میلادی توسط ارگانهای تصمیم گیرندهٔ کشور ترکیه به تصویب رسید. قوانین املاک (سرمایه گذاری) کشور ترکیه تا قبل از تاریخ یاد شده حق بر خوردار بودن از اخذ و یا دریافت “اقامت” را (از جمله ارائه دهندگان گذرنامهٔ ایرانی، جهت ثبت ملک خریداری شده- خرید ملک در ترکیه ) منوط بر ثبت شرکت در ترکیه میدانست. در نتیجه کلیهٔ امتیازات محسوب شدهٔ در قانون نیز ، به “شخصیت حقوقی” شکل گرفته تعلق میگرفت. پس از ماه ۳ سال ۲۰۱۴ میلادی و برداشتن محدودیت های قانونی ، حق اقامت ترکیه برای آندسته از ایرانیانی که پس از خرید ملک در ترکیه و یا انجام سرمایه گذاری علاقه مند به “اخذ اقامت” بودند را مرتفع نمود که همین امر باعث زیاد شدن متقاضیان خرید ملک در ترکیه شده است که علاوه بر سرمایه گذاری ، متقاضیان از مزایا اقامت ترکیه نیز برخوردار میشوند .

لازم به ذکراست میتوانید اقامت بواسطه ی خرید ملک را هرسال تمدید نمائید و بعد از ۵ سال برای گرفتن پاسپورت ترکیه اقدام نمائید .

متقاضیان میتوانند جهت دریافت خدمات یاد شده ( اخذ اقامت ترکیه ) با دفتر مرکزی تماس حاصل نمایند .

مشاوره اقامت ترکیه

پارس ترکان را حمایت کنید