info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

 

url

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه – طراحی سایت و تبدیل آن به وب سایت ۲ زبانه –

در روز چهاردهم آذر ماه سال ۱۳۹۸ ( ۲۰۱۹    December  ۵)  انجام شده است

خدمات وب سایت و طراحی وب سایت

 ” طراحی سایت و تبدیل آن به وب سایت ۲ زبانه ( فارسی – ترکی استانبولی )

جهت توسعه و معرفی فعالیت ها در بازار بزرگ کشور ترکیه و بازار جهانی

کشور ترکیه در تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران شرکت نکرده است و بر اساس تفاهم نامه های منعقده میان دو کشور ایران و ترکیه قرار است تا حجم مبادلات بازرگانی میان دو کشور به صورت انفجاری از چند میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ به سی میلیارد دلار در سال افزایش یابد .

به نظر میرسد با توجه به اوضاع منطقه به ویژه در حوزه خلیج فارس شرایط عینی برای تبدیل شدن کشور ترکیه و جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین شرکای تجاری یکدیگر فراهم شده است .

مضافا این که کشورهای ایران و ترکیه از امتیازات خاصی در جهت تبدیل شدن به قدرت های برتر اقتصادی خاورمیانه و دنیا برخوردارند که در صورت استفاده از ظرفیت های متقابل میتوانند مکمل اقتصادی بسیار موثری برای یکدیگر باشند.

 عوامل فوق باعث شده است تا بسیاری از فعالان اقتصادی دو کشور ترجیح دهند تا از طریق حضور مستقیم در بازار اقتصادی کشور مقابل سهم بیشتری از تعاملات اقتصادی بین دو کشور را تصاحب نمایند .

 در صورتی که قصد حضور فعال و مستمر و نزدیک در بازار اقتصادی و بزرگ کشور ترکیه و از طریق ترکیه با کشور های اروپائی  را دارید بایستی به این نکته توجه داشت که ارتباط از طریق وب سایت و دنیای اینترنت اولین و مهمترین وسیله ارتباط جمعی محسوب میشود و افزودن یک بخش ترکی استانبولی به وب سایت شرکت ( یا تشکل اقتصادی ) شما الزامی است .

url01201

 طراحی سایت

آیا می دانید در عصر حاضر بهترین راه برای معرفی خود به شرکت های بین المللی (مخصوصا شرکت های ترکیه ای در داخل و خارج از ترکیه ) داشتن وب سایتی قوی و گیرا به زبان ترکی استانبولی و انگلیسی می باشد؟؟

webdeisgn

بخش خدمات فنی و مهندسی شرکت پارس ترکان با کادر متشکل از بهترین مهندسین و گرافیست های طراحی وب سایت آمادگی خود را در زمینه طراحی وب ، ترجمه متون و اضافه کردن زبان ترکی به وب سایت شرکت های ایرانی را  اعلام می نماید .

شرکت ها و تشکل های ایرانی میتوانند با حداقل هزینه و امکانات ، خود را در سطح ترکیه مطرح نمایند و مخاطبین خود را از  فعالیت ها، تولیدات خود بصورت کامل و جامع مطلع نمایند .

مضافا این که فعالان اقتصادی ایرانی می توانند با اضافه کردن چند زبان به وب سایت خود ( خصوصا  ترکی استانبولی ) خود و برند تجاری خود را در سطح بین الملل مطرح نمایند

url00

 

اگر قصد حضور در بازار اقتصادی ترکیه و ارتباط با شرکت پارس ترکان را دارید ، تاکید مینمائیم که وب سایت خود را حتما به زبان ترکی استانبولی ترجمه و امکانات آن را ارتقا دهید که در زمینه تجارت بتوانید خود را به کشور ترکیه معرفی کنید .

طراحی وب سایت جهت حضور در بازار اقتصادی ترکیه تنها محدود به تبحر در طراحی فنی وب سایت نبوده و بایستی از خصوصیات فرهنگی جامعه اقتصادی ترکیه نیز مطلع بود . در این رابطه بخش فنی و مهندسی شرکت پارس ترکان با شناخت از ذائقه جامعه ترکیه به ویژه فعالان اقتصادی این کشور میتواند نقش ارزنده ای ایفا نماید .

خدمات وب سایت ما به شرح زیر می باشد:

  1. طراحی سایت داینامیک برای کلیه صنوف 
  2. اضافه کردن زبان های دیگر به سایت (ترکی استانبولی، انگلیسی و …. )
  3. ترجمه متون سایت به زبان های دیگر
  4. بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو
  5. طراحی بنر های تبلیغاتی و عکس های گرافیکی به زبان های فارسی – ترکی استانبولی و انگلیسی

تسهیلات ویژه که شرکت پارس ترکان در اختیار مخاطبین خود که برای طراحی سایت اقدام می کنند:

  1. تخفیف ویژه تا سقف ۲۰ % برای طراحی سایت ( دوزبانه )
  2. پشتیبانی کامل و شبانه روزی به مدت یکسال
  3. طراحی بنر های تبلیغاتی به دو زبان
  4. معرفی شرکت در سایت شرکت پارس ترکان به مدت یکسال ( در قسمت معرفی مخاطبین دفتر که به زودی راه اندازی می گردد که هم بازدید کنندگان پارسی زبان و هم ترک زبان می توانند مشاهده کنند 
  5. و ده ها امتیاز دیگر در امر خدمات بازرگانی و

✔تضمین کار ما ، سوابق و مشتریان ما میباشد

تلفن های تماس شرکت پارس ترکان :

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۱۰ خط ویژه

نمابر :

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

داخلی ۵

موبایل :

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

Whats App :

۰۰۹۸-۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

با انجام خدمات فوق توسط شرکت پارس ترکان ، علاوه بر پیوستن به جامعه بزرگ مشتریان پارس ترکان ، به پاس قدردانی از لطف شما ، با اخذ اقامت ترکیه ، یکسال بیمه خدمات درمانی کشور ترکیه را برای کلیه اعضای خانواده ، از ما به رایگان دریافت نمائید .

با تشکر از شما بازدیدکننده گرامی – به امید همکاری با شما ( روابط عمومی شرکت پارس ترکان )

پارس ترکان را حمایت کنید