info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه – مشاوره اقامت ترکیه –

در روز چهاردهم دی ماه سال ۱۳۹۸ – ۲۰۲۰  January  ۴ انجام شده است .

دوست دارید به ۹۰ کشور بزرگ دنیا بدون داشتن ویزا سفر وزندگی کنید ؟؟!!

همچنین میتوانید به ۲۸ کشور عضو شینگن براحتی سفر و زندگی کنید !!!!

سپاس از شما بابت مطالعه و بازدید از سایت رسمی شرکت بین المللی پارس ترکان ، سپاسگزار خواهیم شد فرم مشاوره اقامت ترکیه در پایین صفحه را بصورت دقیق و کامل تکمیل نمائید تا سریعا کارشناسان و مشاوران دپارتمان اقامتی و مهاجرتی شرکت پارس ترکان با شما ارتباط برقرار نمایند و اطلاعات جامع و کامل ( بصورت کاملا تخصصی و طبق آخرین قوانین ) را در اختیارتان قرار دهند لازم به ذکر است در صورت نیاز به مشاوره و جلسه حضوری ، در قسمت توضیحات مشاوره حضوری را قید نمائید.

ضمنا بازدید کننده و متقاضی گرامی میتوانید برای مطالعه قوانین و مقررات اخذ انواع اقامت کشور ترکیه و هزینه های آن ( اعم از اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه ، اقامت ترکیه از طریق خرید ملک ، اقامت توریستی ترکیه ، اقامت تحصیلی و دانشجویی ، اقامت دائم ترکیه و ….. در تمامی شهرهای کشور ترکیه ) ، به  صفحه اخذ اقامت ترکیه مراجعه و مطالب را مطالعه و سپاسگزار میشویم نظرات،انتقادات و پیشتهادات خود را در جهت بهبود ارائه خدمات بهتر به ما انتقال دهید .

تلفن های تماس شرکت پارس ترکان :

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۱۰ خط ویژه

موبایل :

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

Whats App :

۰۰۹۸-۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

با انجام خدمات فوق توسط شرکت پارس ترکان ، علاوه بر پیوستن به جامعه بزرگ مشتریان پارس ترکان ، به پاس قدردانی از لطف و همکاری شما ، با اخذ اقامت ترکیه ، یکسال بیمه خدمات درمانی کشور ترکیه را برای کلیه اعضای خانواده ، از ما به رایگان دریافت نمائید .

با تشکر از شما بازدیدکننده گرامی – به امید همکاری با شما ( روابط عمومی شرکت پارس ترکان )

فرم مشاوره اقامت ترکیه را تکمیل نمایید

تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب کلید.

پارس ترکان را حمایت کنید