info@parstorkan.com
ثبت شرکت در ترکیه

بروز رسانی اطلاعات و قوانین مربوط به این صفحه – مهاجرت ترکیه –

در روز چهاردهم دی ماه سال ۱۳۹۸ – ۲۰۲۰  January  ۴ انجام شده است .

شرکت پارس ترکان با سابقه ۸ ساله در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت کشور ترکیه

اخذ اقامت ترکیه توسط دپارتمان حقوقی و مهاجرتی شرکت پارس ترکان 

میزان مهاجرت ایرانی ها به ترکیه در ماه های اخیر رشد بالایی داشته است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از یورو نیوز، به دلیل مشکلات متعدد اقتصادی و گرانی کم‌سابقه‌ای که حاصل تحریم‌های آمریکا در ایران شده است ، طبقۀ متوسط در ایران بیش از هر زمانی به کشور ترکیه مهاجرت کرده اند؛ همسایه‌ای که ایرانی‌ها برای ورود به آن نیاز به ویزا ندارند.

بنا بر گزارش نشریه انگلیسی زبان ساندی تایمز، در سال ۲۰۱۹ میلادی ۳۰ هزار ایرانی به این کشور همسایه سفر کردند. بخش عمده‌ای از این گروه مهاجران تحصیل کرده و کارآفرینان بوده‌اند که ترکیه را مکانی مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌دیدند.

بسیاری از ایرانیان، از یکی از مقررات دولت ترکیه که حدود چند ماه است به تصویب و بصورت اجرائی درآمده است که می‌گوید با ۲۵۰ هزاردلار سرمایه‌گذاری ( خرید ملک در ترکیه ) می‌توان شهروندی  و پاسپورت این کشور را به دست آورد، استفاده کرده‌اند و توانسته‌اند بسیار راحت‌تر از دیگر کشورها، تابعیت ترکیه را به دست آورند.

آنها تنها در هشت ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی ۳ هزار خانه در ترکیه خریده‌اند ( امار خرید ملک در ترکیه در سال ۲۰۱۹ ) که تقریبا دو برابر میزان خرید خانه توسط آنها در سال ۲۰۱۸ میلادی بوده است که متقاضیان میتوانند از طریق شرکت پارس ترکان – با سابقه ۸ ساله و دفاتر نمایندگی در کشور ترکیه – برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه در کلیه شهرها و مناطق کشور ترکیه اقدام نمایند و تمامی شرایط مهاجرت به ترکیه و قوانین اقامت ترکیه برای سال ۲۰۲۰ را از کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان مشاوره دریافت نمائید.

باورتان را بسازید

ساختن برای ماندن است

✔تضمین کار ما ، سوابق و مشتریان ما میباشد

تلفن های تماس شرکت پارس ترکان :

۰۲۱۴۷۶۲۶۰۰۲

۰۲۱۶۶۶۲۷۹۵۵

۱۰ خط ویژه

موبایل :

۰۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

Whats App :

۰۰۹۸-۹۱۲۶۹۹۳۲۹۰

با انجام خدمات فوق توسط شرکت پارس ترکان ، علاوه بر پیوستن به جامعه بزرگ مشتریان پارس ترکان ، به پاس قدردانی از لطف شما ، یکسال بیمه خدمات درمانی کشور ترکیه را برای کلیه اعضای خانواده ، از ما به رایگان دریافت نمائید .

پارس ترکان را حمایت کنید